Stylowe dodatki do mieszkania
Sunday December 16th 2018

Pomysły na osłonięcie okien w sypialni

Sypialnia to pomieszczenie, w którym ze względów praktycznych warto móc zasłaniać okna. Dzięki temu nasz komfort wypoczynku będzie niezależny od tego, czy dzień jest słoneczny czy nie. Jakie rozwiązanie wybrać, by było jak najbardziej funkcjonalne oraz atrakcyjne wizualnie? Poniżej krótka podpowiedź.

Rolety zaciemniające do sypialni
W sypialni możemy z powodzeniem zamontować rolety zaciemniające od Mardom, na przykład takie typu dzień noc. Dzięki nim będziemy mogli stworzyć sobie atmosferą podobną do tej panującej w nocy, nawet w środku dnia. Przyda się to szczególnie osobom, które pracują na nocne zmiany a wypoczywają w dzień. Dostęp światła słonecznego będzie ograniczony, a sen stanie się bardziej regenerujący. Atrakcyjnym wizualnie rozwiązaniem będą rolety rzymskie uszyte z tkaniny ciemnym kolorze. Zastąpią one klasyczne zasłony, jednocześnie będą wyglądały bardzo elegancko i stylowo.

Firanki i zasłony w sypialni
Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań mogą zawiesić w sypialnianym oknie tradycyjne firanki i zasłony. Warto pamiętać jednak o tym, że małe pomieszczenia wizualnie tracą przestrzeń, kiedy okna udekorowane są właśnie w ten sposób. Kto jednak cieszy się sporą sypialnią, z powodzeniem może zdecydować się na firanki i zasłony. Pomyślmy o zakupie tych zasłon, które są uszyte z przewiewnych tkanin, takich jak len bawełna. Dzięki temu zapewnimy sobie dostęp świeżego powietrza z otwartych okien.

 

Related Tags:

More from category

Karnisze metalowe – piękna oprawa okna
Karnisze metalowe – piękna oprawa okna

Okna w każdym domu zajmują bardzo istotna przestrzeń, dlatego warto zadbać o ich piękną oprawę dostosowaną do [Read More]

Jak uatrakcyjnić aranżacje okien w domu?
Jak uatrakcyjnić aranżacje okien w domu?

Ładnie i stylowo zaaranżowane okna dodają uroku każdemu wnętrzu. Warto zatem pomyśleć o tym, aby trochę [Read More]

Jak osłonić okna w sypialni?
Jak osłonić okna w sypialni?

Większość ludzi lubi mieć możliwość zasłaniania okien w sypialni z czysto praktycznych względów. Sypialnia to [Read More]

Czy rolety sprawdzą się w każdym domu?
Czy rolety sprawdzą się w każdym domu?

Zwykle każdy z nas chce mieć możliwość zasłonięcia okien jeżeli nastąpi taka potrzeba, natomiast nie każdy [Read More]

Interesting Sites

    Archives